Yazar Ol Kazan

Online para kazanmak ister misiniz? Web sitemiz, tıpkı sizin gibi okuyucuların çabaları üzerine inşa edilmiştir. Yazar olarak hiçbir deneyimi olmayan, ancak heyecan ve istekleri olan dinamik yaratıcı kişilere ihtiyaç duyuyoruz.

Öyleyse işte anlaşma:

Çabalarınız için size ödeme yapacağız.

Uzman olmanıza gerek yok; yalnızca Türkçe'yi iyi kullanan, mizah duygusu gelişmiş, sıradışı konulara ilgisi olan yazmaya aday herkes kullanabilir. 

İlgili bir deneyime sahip olmanıza veya belirli bir niteliklere sahip olmanıza gerek yoktur, ancak şunları yapmanız gerekir:

YAZMAK

İçerik üreticiliği veya yazarlık yolunda size her zaman yardım edeceğiz. Sitede en çok ilgi gören yazılar listelenir. Diğer yazarların yazılarını okumak size daha farklı fikirler verecektir.

Asıl amacımız, bilim ve korkuyu birleştirmektir. İsterseniz orijinal kısa öyküler yazabilir, isterseniz de bilim ve teknoloji haberleri yayınlayabilirsiniz. Kanunlara aykırı olmadığı sürece, Bilim ve korku konularından bağımsız yazılar da yazabilirsiniz.

 Yazınız onayladıktan sonra, Facebook / Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşarak kazancınızı ve tanınırlığınızı arttırın...

KAZANMAK

Yayınlanan her makale için gelir elde edersiniz.

Ödeme metodları

Para Çekme Yöntemi Minimum Para Çekme Limiti
Bitcoin 50.00₺
Papara 25.00₺
Banka Havale/Eft 50.00₺

Ödeme oranları

Sadece Türkiye trafiklerine ödeme yapılacaktır. Sistemimizi geliştirdikçe diğer ülkeler için de yüksek ödeme oranları eklenecektir.